Votvírák: Zvučná jména i noví talenti

Oficiální zahájení letní festivalové sezóny proběhne 15. až 17. června v areálu letiště v Milovicích. A nebude to nikde jinde než na Votvíráku! V programu najdete výhradně české a slovenské kapely. Ale rozhodně není na místě smutnit kvůli nedostatku zahraničních interpretů. Na Votvíráku se totiž představí ti nejlepší z tuzemské hudební scény jako je Mig 21, Wohnout nebo Chinaski.

Na Votvíráku si ale přijdou na své i ti, na které hvězdná kariéra teprve čeká. Votvírák totiž společně s vydavatelstvím Supraphon a nahrávacím studiem The Barn připravil hudební soutěž. Tahle novinka - Talent for Stage, dostane vítěze na hlavní pódium letošního ročníku Votvíráku a ten si tak bude moci stoupnout po boku svých idolů před tisíce lidí. V soutěžní porotě zasednou  zpěvák a baskytarista Kuko z kapely Horkýže Slíže, Michal Máka z vydavatelství Supraphon, kreativní producent festivalu Votvírák David Šindelář, hudební producent a muzikant Dan Friml a hudební publicista deníku Právo a serveru Novinky.cz Jaroslav Špulák.

Program je opravdu nabitý. V pátek na vás čekají nabušení Pipes & Pints a kalhotky přistanou na pódiu při Mig 21. Show pro vás připraví ale i Ewa Farná, Wohnout, UDG nebo Mirai. Nebude chybět ale ani Hip hop stage spolu se Smack, Sodoma a Gomora nebo Modré hory.

[caption id="attachment_2588" align="aligncenter" width="800"] Zdroj: https://www.votvirak.cz/fotogalerie17/[/caption]

Sobota přinese Jaroslava Uhlíře, který jistě potěší jak mladší, tak starší generaci. Dvacet let na scéně pak oslaví Škwoři. Se svojí show na pódia dorazí ale i Tata Bojs, Divokej Bill, Sto zvířat, Arakain a nebo třeba Horkýže Slíže.

Nebudou samozřejmě ale chybět ani doprovodné akce, soutěže a mnoho dalšího. Přes nejrůznější adrenalinové sporty až po tvůrčí dílny a chill-outovou zónu. V loňském roce sem za zábavou přišlo a přijelo  kolem 65 tisíc fanoušků. Co myslíte? Pokoříme tohle ohromné číslo letos?

[caption id="attachment_2589" align="aligncenter" width="800"] Zdroj: https://www.votvirak.cz/fotogalerie17/[/caption]

Tak nezapomeňte! 15.-17.6. v areálu letiště v Milovicích.

 

Přidej se k nám na Facebooku!

Partneři