Superhrdinové do kapsy

Oblíbení hrdinové mohou nyní provázet klienty Komerční banky doslova na každém kroku. Při příležitosti premiéry filmu Liga spravedlnosti zdílny filmového studia Warner Bros přidává KB k oblíbeným karetním designům sonder Woman nové komiksové karty a bude možné volit mezi hrdiny z filmu Liga spravedlnosti, tedy Flashem, Cyborgem, Batmanem, Wonder Woman, Supermanem a Aquamanem.

Studenti se studentským účtem G2 od Komerčky mohou využít akční nabídky a získat tyto jedinečné karty z limitované edice zdarma. Již několik let si mohou klienti Komerční banky vytvořit vlastní design své platební karty, který je odlišuje a dokresluje jejich image.Nová série s filmovými hrdiny bude opět pouze v limitovaných počtech, proto neváhejte s výběrem. O kartu s motivem superhrdiny je možné požádat na jakékoli pobočce KB, třeba na té nové v Brně! Stávající klient si muže o kartu s designem požádat v aplikaci MojeBanka, pak si už jen na www.mojekarta.cz vybere svého hrdinu na kartu.

Nová cool pobočka

Komerční banka otevřela v říjnu zcela nový model pobočky, který je v České republice naprosto unikátní. Pobočka pojmenovaná KB Port Brno je určena mladým lidem, kteří zde i obsluhují. Tomu odpovídá specifický design interiéru a na míru šitá nabídka služeb. Pobočka si klade za cíl připravit a podpořit mladé lidi na cestě jejich životem, ať je jakákoli, například při studiu, cestování, bydlení, finančním zajištění rodiny nebo při podnikání.Mladí chtějí objevovat svět. Stejně je koncipovaná i pobočka, která ukazuje dráhu životem prostřednictvím cestování a velkých měst. Brno symbolizuje základní bankovní služby a produkty – účet, pojištění, internetové a mobilní bankovnictví apod. Londýn je místem, které pomáhá se splněním snu– vlastním bydlením, spořením, investicemi. S New Yorkem je spojeno odhodlání jít do něčeho nového a neznámého, tedy do podnikání.Studenti získají v nové pobočce i nejnovější technologické vychytávky, jako například mobilní bankovnictví s možností přihlásit se a potvrzovat transakce otiskem prstu, platit u obchodníku mobilem (kartou v mobilu), ovládat svůj účet přes Apple Watch nebo dokonce přes chytré brýle.

Doporučený příspěvek

Cestuj chytře a bez starostí!

I když budeš cestovat na nejkrásnější místa světa, mít ten nejlepší itinerář a skvělé počasí, stejně se taková cesta může během pár minut proměnit v noční můru. To je prostě život. Co kdybych…

Přidej se k nám na Facebooku!

Partneři