Novinky z brněnské pobočky

Nové graffity aneb stále vylepšujeme prostory :). Nudné kanceláře s minimem světla nás rozhodně nebaví. Chceme, abyste se u nás cítili příjemně, ideálně jako doma! Proto naše prostory neustále vylepšujeme, dokonce jsme si k tomu na pomoc přizvali Michala Filáka, kterého můžete znát z facebooku.

Ti z vás, kteří jste v průběhu této sezóny zavítali na naši pobočku v Brně, velmi dobře znáte graffity, které máme v předsíňce. Jelikož měly mezi našimi návštěvníky velký úspěch a my si je také oblíbili, rozhodli jsme se jejich autora Michala Filáka (na facebooku jako Art of ProroK) poprosit o doplnění graffit na další zdi. IMG_20160602_101359 Vytváření graffit je velmi pečlivá a namáhavá práce a Michalovi daly tyto dva portréty pěkně zabrat. Michal unaven Nově najdete v naší meeting room graffity na zdi vedle dveří, které motivují cestovat po celém světě. IMG_20160602_100824 Ve vedlejší místnosti, kde je hlavní kancelář, jsme nechali Michala tvořit na naší největší volné zdi. Michal se inspiroval programem Práce v Londýně a vytvořil nám v kanceláři londýnské prostředí. Co vy na to? Líbí? :) IMG_20160602_101158IMG_20160602_101813 A tady to je Marťa, která se o vás starala v Brně. Pomáhala vám a stále pomáhá se správným vyplňováním aplikací vízových sponzorů CCI a UWT. Nyní sbírá síly na zpracování odměn za přivedení kamaráda. V pražské i brněnské pobočce máme speciální zeď na pohledy od vás, našich klientů. Budeme moc rádi, když si na nás během léta vzpomnete a nějaký pohled pošlete. Dopředu děkujeme :) 

Doporučený příspěvek

BUSSSER

Busser je v podstatě pomocník číšníka, který se stará o úklid stolů po odchodu hostů, prostíraní stolů, odnášení talířů, vynášení odpadků a udržování pořádku v celé restauraci.

Přidej se k nám na Facebooku!

Partneři